ENGLISH

Daha iyi bir deneyim yaşamak için sesi açın.

headphone_icon

İREM KADEMLİOĞLU

GCSE MATEMATİK A**
YÜKSEK MATEMATİK BAŞARISI
Değerli velilerimiz, çok kıymetli arkadaşlarım ; pandemi süreci ile birlikte eğitim sisteminde nasıl bir yol izleneceği konusu , henüz bir sonuç bulmasa’ da bazı ülkeler okulları açma , uzaktan eğitim ve benzeri birçok teknik ile süreçte kesinti yaşanmaması adına adımlar atmaktadırlar. LMS ailesi olarak; insan sağlığı herseyin üstündedir düşüncesiyle , dijital ortamda aktif ve faydalı bir eğitim sistemi nasıl olur diye çalışmalar yapmaktayız... Buna istinaden 3 aylık uzaktan eğitim sistemini çok kısa süre içerisinde uygulamaya koyacağız..
Çocuklarımızın geleceklerini, hayallerini gerçekleştirmek için azim ve kararlılıkla gösterdikleri büyük çaba; sonuçları ne olursa olsun bizim için çok büyük önem taşımaktadır.
Bugün sizlere duruşu , saygısı ve hanımefendiliği ile rol model öğrencim İrem’in aynı zamanda elde ettiği yüksek başarısını sunmaktan büyük mutluluk duyarım.. İrem’im GCSE sonuçlarına göre Matematik dersinde en yüksek puan olan 9 alarak , bize büyük gurur ve onur yaşattı.
Başarı elbette önemli fakat çocuklarımızın bilgiyi kullanma becerileri ve topluma fayda faktörü bir o kadar önem taşımaktadır. Bu vesile ile İrem’ in yetişmesinde ve başarısında pay sahibi olan başta ailesine sonrasında ise öğretmenlerine çok teşekkür ederim...

Merhaba!
Bize yazın ve size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

info@lmslondon.com

İletişim

LMS BİLİM VE SANAT MERKEZİ

557 Green Lanes / London

info@lmslondon.com

07515706587